Zapraszamy do współpracy przy pozyskaniu bezzwrotnych 150.000 zł, z programu Premie dla młodych rolników.

Wnioski z tego programu przygotujemy już od 4 lat. Łącznie w obsłudze mamy już ponad 200 klientów, którzy korzystali z programu na utworzenie nowego gospodarstwa.

Nasza oferta to nie jednorazowe przygotowanie wniosku o przyznanie pomocy, a kilkuletnia obsługa, która obejmuje poprawki, zmiany do biznes planu, doradztwo w prawidłowym wykonaniu rachunkowości rolnej, a także rozliczenie projektu.

Klientów obsługujemy na dwa sposoby. Na miejscu w biurze lub zdalnie. W przypadku obsługi zdalnej kontakt odbywa się poprzez telefon i e-mail, a dokumenty dostarczane są kurierem.

Współpracę zawsze rozpoczynamy od konsultacji podczas, której upewniamy się na 100%, że klient może skorzystać z dofinansowania, liczymy punkty, rozmawiamy o inwestycji oraz przedstawiamy jak w praktyce wygląda uzyskanie i rozliczenie pomocy. I jeszcze jedno… Koszt konsultacji zawsze finalnie pomniejsza wynagrodzenie za obsługę doradczą. Przed rezerwacją konsultacji zachęcamy do zapoznania się bezpłatnymi filmami na YouTube.

8 wymogów, które trzeba spełnić aby uzyskać 150 tys z programu Premia dla młodych rolników;

Kiedy młodemu rolnikowi opłaca się przejść na VAT

Punktacja w programie Premie dla młodych rolników

4 podstawowe zobowiązania w programie Premia dla młodych rolników

Procedura uzyskania i rozliczenia pomocy w programie Premie dla młodych rolników

Konsultację możesz zarezerwować tutaj..