Zespół

rob15

 

Robert Sekuła

Założyciel, Właściciel i Absolwent ponad 10-letniego projektu o nazwie MANAGER PROJECT. Ekspert w zakresie DOTACJI oraz ROZWOJU FIRM.  Zwolennik prowadzenia otwartego i nowoczesnego biznesu, w którym na pierwszym miejscu zawsze jest klient. Jego pasja to zdobywanie i dzielenie się wiedzą z innymi. Uwielbia podróże, tenis ziemny i winoogrodnictwo.

 

 

 

magsek

Magdalena Sekuła

Z zamiłowania i wykształcenia familiolog- absolwentka UKSW na wydziale Nauk o rodzinie. Humanistka, która potrafi  łamać zasady i stereotypy. Specjalistka od komunikacji interpersonalnej. Swoją przygodę z dotacjami UE rozpoczęła 2 lata temu. W firmie zajmuje się doradztwem dot. funduszy unijnych jest odpowiedzialna za organizację szkoleń oraz prowadzenie sekretariatu. Prywatnie uwielbia kwiaty i prowadzenie ogródka-  marzy o założeniu własnej hodowli storczyków.

 

 

 

 

kaśka 2

Katarzyna Sowińska-Strzeżek

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Zarządzanie o specjalności Bankowość, Ubezpieczenia i Rynek Kapitałowy oraz Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego na kierunku ochrona środowiska o specjalności prawo i zarządzanie środowiskiem. Od 5 lat pracuje w firmie jako doradca rolny – swoje doświadczenie popiera  wieloma certyfikatami, m. in. certyfikatem uprawnionego doradcy rolnego. Z chęcią dzieli się swoim doświadczeniem w pozyskiwaniu różnego rodzaju funduszy unijnych. W wolnej chwili doszkala swoje umiejętności w zakresie wizażu  i profesjonalnego makijażu, będącego również jej dodatkowym hobby i pasją.

 

IMG

Mateusz Petrykowski

Absolwent technikum logistycznego. Umysł ścisły! Obliczy, wyliczy i przeliczy wszystko i wszędzie!  Nasz specjalista w obsłudze Excela. Na co dzień zajmuje się doradztwem . W weekendy czas spędza na świeżym powietrzu przy wodzie z wędka w ręku. Lubi obejrzeć dobry  film i spędzać czas w gronie znajomych. Nie lubi samotności.

 

 

 

waldek kiełbasaWaldemar Miłkowski

Absolwent niezliczonej ilości podyplomówek :) Fascynat kultury wschodu, prawdziwa dusza towarzystwa. Od niedawna szczęśliwy mąż i ojciec. W firmie odpowiedzialny za program rolnośrodowiskowy.

 

 

 

 

Grzegorz Gwardys

grzesiek

Dobry duch zespołu :)

Swoją przygodę z doradztwem rozpoczął od stażu w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Posiada wykształcenie rolnicze, obecnie pogłębia wiedzę na temat doradztwa.

Dzieli obowiązki między udzielanie porad i prowadzenie sekretariatu. W głównej mierze odpowiedzialny również za fanpage na Facebooku. Pasjonat literatury ekonomicznej i rozwojowej.