Zespół

20370661_1829146790445224_1672039231_n

 

Robert Sekuła

Założyciel, Właściciel i Absolwent ponad 10-letniego projektu o nazwie MANAGER PROJECT. Ekspert w zakresie DOTACJI oraz ROZWOJU FIRM.  Zwolennik prowadzenia otwartego i nowoczesnego biznesu, w którym na pierwszym miejscu zawsze jest klient. Jego pasja to zdobywanie i dzielenie się wiedzą z innymi. Uwielbia podróże, tenis ziemny i winoogrodnictwo.

 

 

 

Magdalena Sekuła

ms

Z zamiłowania i wykształcenia familiolog- absolwentka UKSW na wydziale Nauk o rodzinie. Humanistka, która potrafi  łamać zasady i stereotypy. Specjalistka od komunikacji interpersonalnej. Swoją przygodę z dotacjami UE rozpoczęła 5 lata temu. W firmie zajmuje się doradztwem dot. funduszy unijnych jest odpowiedzialna za organizację szkoleń oraz prowadzenie sekretariatu. Prywatnie uwielbia kwiaty i prowadzenie ogródka-  marzy o założeniu własnej hodowli storczyków. Aktualnie realizuje się w roli mamy.

 

 

 

 

 

kaśka 2

Katarzyna Sowińska-Strzeżek

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Zarządzanie o specjalności Bankowość, Ubezpieczenia i Rynek Kapitałowy oraz Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego na kierunku ochrona środowiska o specjalności prawo i zarządzanie środowiskiem. Od 6 lat pracuje w firmie jako doradca rolny – swoje doświadczenie popiera  wieloma certyfikatami, m. in. certyfikatem uprawnionego doradcy rolnego. Z chęcią dzieli się swoim doświadczeniem w pozyskiwaniu różnego rodzaju funduszy unijnych. W wolnej chwili doszkala swoje umiejętności w zakresie wizażu  i profesjonalnego makijażu, będącego również jej dodatkowym hobby i pasją. Aktualnie Kasia została mamą. Mamy nadzieję, że niedługo powróci w nasze szeregi;

 

Mateusz Petrykowskimati

Absolwent technikum logistycznego. Umysł ścisły! Obliczy, wyliczy i przeliczy wszystko i wszędzie!  Nasz specjalista w obsłudze Excela. Na co dzień zajmuje się doradztwem . W weekendy czas spędza na świeżym powietrzu przy wodzie z wędka w ręku. Lubi obejrzeć dobry  film i spędzać czas w gronie znajomych. Nie lubi samotności.

 

 

 

 

 

 

waldek kiełbasaWaldemar Miłkowski 

Absolwent niezliczonej ilości podyplomówek. Fascynat kultury wschodu, prawdziwa dusza towarzystwa. W firmie odpowiedzialny za program rolnośrodowiskowy.

 

 

 

 

 

Grzegorz Gwardys20370377_1829146840445219_1370009684_n

Dobry duch zespołu;

Swoją przygodę z doradztwem rozpoczął od stażu w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Posiada wykształcenie rolnicze, obecnie pogłębia wiedzę na temat doradztwa. Od niedawna młody rolnik; Aktualnie nasz doradca rolny. Odpowiedzialny również za fanpage na Facebooku. Pasjonat literatury ekonomicznej i rozwojowej.

 

 

 

 

20292168_1829146820445221_1789301790_n

Jacek Makulski

Student SGGW  na wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu. Niedawno obronił swoją pracę inżynierską; Obecnie dzieli obowiązki między udzielanie porad i prowadzenie sekretariatu. Interesuje się nowoczesnym sadownictwem, w którym  stosuje się innowacyjne technologie. W wolnych chwilach zawsze towarzyszy mu dobra muzyka.

 

 

 

 

 

Anna Różycka

Absolwentka technikum żywienia20428506_1829146883778548_678965845_n i usług gastronomicznych z innowacją zdrowie sport uroda. Razem z Jackiem udziela porad oraz prowadzi sekretariat.  Wolny czas lubi spędzać z przyjaciółmi najlepiej na świeżym powietrzu. Jej pasją jest podróżowanie oraz gotowanie. Twierdzi, że stara się robić wszystko najlepiej jak umie, Zaraża swoim optymizmem i pozytywnym podejściem do życia;

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozwój osobisty jest jednym z naszych priorytetów dlatego też bezustannie szkolimy się, rozwijamy, uczymy się i doświadczamy nowych rzeczy- to wszystko po to aby jeszcze lepiej i jeszcze skuteczniej wyjść na przeciw Waszym potrzebom; Razem współtworzymy zespół ludzi dla ludzi, któremu przyświeca hasło „jedne za wszystkich, wszyscy za jednego” 

76pakiet 5 szkoleń w MANAGER PROJECTIMG_1793IMG_086811910