Ubezpieczenie od gradu + likwidacja szkody

Opis

W ostatnim czasie można zaobserwować coraz częstsze GRADOBICIA, które nawiedzają miejscowości uchodzące do tej pory za potencjalnie bezpieczne. Mimo to na ubezpieczenie od GRADU wciąż decyduje się mała liczba rolników. A przecież należy pamiętać, że jest to ubezpieczenie dotowane, którego do 50% składki pokrywa Państwo. Poza tym istnieje obowiązek ubezpieczenia minimum połowy upraw w gospodarstwie (choć do tej pory nie egzekwowany). Podczas rozmów z rolnikami zaobserwowaliśmy, że opór przed ubezpieczeniem wynika z dwóch obaw:

  • Bardzo wysokiej składki;
  • Niewłaściwego szacowania powstałej szkody.

Aby rozbroić te obiekcje nasza firma we współpracy z Brokerem Ubezpieczeniowym Danielem Borowskim proponuje Ubezpieczenie od GRADU wraz z przypilnowaniem poprawności szacowania ewentualnej szkody, a wszystko w ramach polisy, którą u Nas wykupisz.

Co jeszcze powinieneś wiedzieć  o ubezpieczeniu od GRADU ?

Ubezpieczenie od GRADU jest ubezpieczeniem majątkowym gdzie ubezpieczasz PLON, a dokładniej mówiąc jego WARTOŚĆ (ilość ton x cena). Wysokość SKŁADKI po uwzględnieniu dotacji z budżetu Państwa to 3,5% wartości Twojego Plonu, a KWOTA ODSZKODOWANIA to PROCENT SZKODY mnożony przez wartość Twojego plonu.

Zapraszamy do biura – Bez Zobowiązań skalkulujemy wysokość Twojej składki.


Podziel się!

Jeżeli podoba Ci się ten produkt, podziel się tą informacją ze znajomymi na facebooku google+ lub twitterze :)


Chcesz być na bieżąco?

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas więcej informacji na temat 'Ubezpieczenie od gradu + likwidacja szkody'

Więcej na ten temat

Zobacz wszystkie wpisy
>>