Kredyt pod DOTACJE

Opis

Podczas rozmów w biurze wielu rolników przedstawia nam swoje obawy odnośnie braku środków finansowych na realizację zaplanowanych inwestycji. Dlatego wszystkim poszukującym PROSTEGO i TANIEGO kredytu chcemy zaproponować ten dostępny w BS Warka, który jest efektem naszej współpracy.

ZALETY kredytu:

NISKIE KOSZTY0 zł  –  za rozpatrzenie wniosku;0 zł  –  za wcześniejszą spłatę;1,5% – prowizja;5,99% – oprocentowanie. PROSTE  ZASADY

  • Podstawowym zabezpieczeniem jest sama dotacja;
  • My wypełniamy dokumenty 🙂
  • Po wpływie dotacji na konto kredyt automatycznie się spłaca;
  • Nie ma znaczenie gdzie masz konto.

4 kroki do uzyskania KREDYTU pod DOTACJE

KROK – 1

Jeżeli masz już podpisaną umowę z ARiMR, zgłaszasz się do MANAGER PROJECT w celu BEZPŁATNEGO wypełnienia wniosku kredytowego.

KROK – 2

Krok drugi to złożenie wniosku kredytowego w BS WARKA. Gdzie nastąpi jego rozpatrzenie i podpisanie umowy. W tym czasie zostanie również ustanowione zabezpieczenie pod dotację.

KROK – 3

Kiedy masz już środki finansowe nie pozostaje nic innego jak zrealizować inwestycje i dostarczyć faktury z przelewami do naszego biura w celu rozliczenia.

KROK – 4

Ostatnim krokiem jest złożenie do Oddziału Regionalnego ARiMR wniosku o płatność. Po sprawdzeniu wniosku, DOTACJA jest przelewana na konto i automatycznie spłaca Twój kredyt.

Podziel się!

Jeżeli podoba Ci się ten produkt, podziel się tą informacją ze znajomymi na facebooku google+ lub twitterze :)


Chcesz być na bieżąco?

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas więcej informacji na temat 'Kredyt pod DOTACJE'

Więcej na ten temat

Zobacz wszystkie wpisy
>>