Integrowana Produkcja

Opis

W dzisiejszych czasach ochrona środowiska- a co za tym idzie zdrowa żywność ma bardzo duże znaczenia  dla potencjalnych konsumentów,  dlatego też warto zwrócić uwagę na Integrowaną produkcję roślin (IP). Jest to nowoczesny system jakości żywności – wykorzystujący w sposób zrównoważony postęp techniczny i biologiczny w uprawie, ochronie roślin i nawożeniu oraz zwracający szczególną uwagę właśnie na ochronę środowiska i zdrowie ludzi.

Każdy producent rolny, który jest zainteresowany otrzymaniem certyfikatu IP musi ukończyć szkolenie w zakresie integrowanej produkcji roślin na poziomie podstawowym lub uzupełniającym (odrębnie w odniesieniu do roślin sadowniczych, warzywniczych i rolniczych) oraz posiadać aktualne zaświadczenie o ukończeniu tego szkolenia.

Szkolenie z zakresu IP trwa- 16 godzin (2 dni), kończy się egzaminem, po którym wydawane jest zaświadczenie- ważne przez okres 5 lat od daty wystawienia. Upoważnia ono producenta rolnego do: prowadzenia integrowanej produkcji oraz ubiegania się o certyfikat Integrowanej Produkcji.

Zapisy na szkolenie pod numerem telefonu 48-670-28-10


Podziel się!

Jeżeli podoba Ci się ten produkt, podziel się tą informacją ze znajomymi na facebooku google+ lub twitterze :)


Chcesz być na bieżąco?

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas więcej informacji na temat 'Integrowana Produkcja'

Więcej na ten temat

Zobacz wszystkie wpisy
>>