AGRO GRANT

Opis

Przygotowując przez ostatnie 12 lat wnioski o dotacje zwróciliśmy uwagę, że podczas każdego naboru jest cała rzesza niezadowolonych osób. Ta frustracja najczęściej ma dwie przyczyny:

 • po pierwsze mamy osoby, które płacą za doradztwo krocie, a i tak na końcu nie udaje im się pozyskać dofinansowania.
 • z drugiej strony mamy osoby, które podejmują trud samodzielnego przygotowania dokumentacji. Co prawda nie wydają pieniędzy ale tracąc czas. Niestety bardzo często głupi błąd lub niedopatrzenie powoduje odrzucenie wniosku.

W pierwszej sytuacji problemem najczęściej są same firmy doradcze, które biorą bardzo duże pieniądze za przygotowanie wniosku nie gwarantują przy tym żadnego efektu końcowego. Natomiast problemem osób samodzielnie przygotowujących dokumentacje jest brak doświadczenia.

Właśnie dlatego stworzyliśmy AGRO GRANT. Jest to unikalny na polskim rynku program edukacyjny online, który umożliwia SAMODZIELNE przygotowanie wniosku i biznes planu z programu  „Restrukturyzacja Małych Gospodarstw”

Co zyskasz biorąc udział w programie ?

 • Samodzielnie przygotujesz wniosek i biznes plan – da Ci to większą kontrolę nad jego zawartością;
 • Oszczędzisz na doradztwie – a w zależności od oferty firmy doradczej  jest  to kwota nawet kilku tysięcy złotych;
 • Zdobędziesz nowe umiejętności – przejdziesz dokładnie ten sam kurs, który przechodzą doradcy, przez co będziesz mógł/a pomóc innym i wykorzystać tą wiedzę w przyszłości.

Co dokładnie zawiera AGRO GRANT ?

Program kursu został tak przygotowany aby nawet największy laik był wstanie SAMODZIELNIE przygotować wniosek i biznes plan. Kurs został podzielony na trzy moduły: PRZYGOTOWANIE, REALIZACJA, SPRAWDZENIE.

MODUŁ 1 – PRZYGOTOWANIE

Zaraz po dokonaniu zakupu otrzymasz dostęp do materiałów, które pomogą Ci lepiej zaplanować rozwój Twojego gospodarstwa w kontekście premii oraz pozwolą Ci odpowiednio przygotować się do opracowania wniosku i biznes planu.

Moduł zawiera:

 • Jakie dokumenty niezbędne do przygotowania wniosku i biznes planu musisz zgromadzić ? [Materiał wideo + PDF z Listą Załączników]
 • Jakie informacje musisz ustalić, a jakie sprawdzić zanim zaczniesz przygotowywać wniosek ? [Materiał wideo]
 • Co zrobić aby uzyskać maksymalną liczbę punktów na liście rankingowej ? [Materiał wideo + Excel z Kalkulatorem do liczenia punktów]
 • Jak właściwie zaplanować RESTRUKTURYZACJĘ gospodarstwa (wzrost Wielkości Ekonomicznej Gospodarstwa powyżej 10 tys. euro i co najmniej o 20%) ? [Materiał wideo]
 • Jak zmniejszyć Wielkość Ekonomiczną Gospodarstwa poniżej 10 tys. euro aby skorzystać z pomocy ? [Materiał wideo]

—Moduł zostanie uruchomiony 30 stycznia—

MODUŁ – 2 – REALIZACJA

Po uruchomieniu naboru wniosków odbędą się dwie sesja szkoleniowe podczas, których będę na żywo pokazywał jak wypełnić każdą pozycję wniosku, biznes planu i pozostałych wymaganych załączników.

Moduł zawiera:

 • Przygotowanie wniosku, biznes planu i pozostałych załączników – 1 sesja [Szkolenie online na żywo]
 • Przygotowanie wniosku, biznes planu i pozostałych załączników – 2 sesja [Szkolenie online na żywo]
 • Zapis wideo z dwóch sesji przygotowania dokumentacji [Materiał wideo]
 • BONUS: 3 kompletne przykładowe dokumentacje [3 x wniosek i biznes plan]

—Moduł zostanie przeprowadzony w ciągu pierwszych 2 tygodni przyjmowania wniosków—

MODUŁ – 3 – SPRAWDZENIE

Na około 10 dni przed zakończeniem naboru wniosków  zostanie przeprowadzona ostatnia sesja szkoleniowa podczas, której odpowiem na wszystkie pytania i wątpliwości jakie pojawią się wśród uczestników kursu podczas przygotowywania dokumentacji.

Moduł zawiera:

 • Sprawdzenie dokumentacji – sesja pytań i odpowiedzi [Szkolenie online na żywo]
 • Zapis wideo [Materiał wideo]

—Moduł zostanie przeprowadzony w ciągu ostatniego tygodnia przyjmowania wniosków—

Jakie są opinie uczestników Kursów OnLine ?

Wszystkie dotychczasowe Kursy OnLine umożliwiające samodzielne przygotowanie wniosku i biznes planu były testowane na kilkunastoosobowych grupach. Najpierw kurs przechodzili doradcy, następnie był on udostępniany klientom, którzy z jego pomocą przygotowywali swoje dokumentacje. Z przeprowadzonych ankiet wynika, że 92,36 % klientów samodzielnie przygotowało swoją dokumentację. A oto niektóre opinie klientów wpisane w ankietach:

Paweł: „Jest to lepsze rozwiązanie niż zlecenie napisania wniosku doradcy ze względu na świadomość tego co zostało we wniosku zawarte oraz na koszty. Szkolenie przydatne z dużym zaangażowaniem prowadzącego”

Monika: „Szkolenie przeprowadzone przejrzyście, czuć było, że prowadzący swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się chętnie i chce zrobić wszystko by wniosek został właściwie przygotowany”

Radek: „Szkolenie on-line jest bardzo dobrym pomysłem. Pokazuje niuanse, na które trzeba zwrócić uwagę przy wypełnianiu wniosku. Szkolenie bardzo merytoryczne”

Gwarancja

Nie nadużywamy słowa gwarancja. Ale jeżeli przejdziesz cały kurs i wykonasz wszystko według instrukcji prowadzącego to gwarantujemy Ci, że przygotujesz całą dokumentację.

Dołącz do AGRO GRANT i przygotuj samodzielnie swój wniosek !

Koszt kursu: 400 zł

Nasz pierwszy Kursy OnLine umożliwiający samodzielne przygotowanie wniosku i biznes planu o dotacje dostępny był zaledwie dla kilku osób. W kolejnych edycjach liczba uczestników rosła. Obecny kurs AGRO GRANT będzie dostępny maksymalnie dla 100 osób. O rezerwacji miejsca decyduje data zakupu.

Dostęp do kursu znajdziesz TUTAJ –>


Podziel się!

Jeżeli podoba Ci się ten produkt, podziel się tą informacją ze znajomymi na facebooku google+ lub twitterze :)


Chcesz być na bieżąco?

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas więcej informacji na temat 'AGRO GRANT'

Więcej na ten temat

Zobacz wszystkie wpisy
>>