Trzy WARTOŚCIOWE usługi od MANAGER PROJECT

Trzy WARTOŚCIOWE usługi od MANAGER PROJECT

W ostatnich dniach do części z Was wysłaliśmy Propozycję Współpracy zawierającą opis TRZECH  USŁUG, które mogą pomóc w ROZWOJU WASZYCH GOSPODARSTW.

Obecnie w oddziałach regionalnych ARiMR trwa intensywna praca nad weryfikacją wniosków złożonych w ramach działania „Przywracanie potencjału…” . Część wniosków została przekazana z Mazowieckiego do innych oddziałów regionalnych w całej Polce. Dlatego też część z Was jest mocno zdziwiona kiedy otrzymuje prośbę o uzupełnienie dokumentów np. z Olsztyna 🙂

Szybkie tempo obsługi wniosków przekłada się na EFEKT jakim jest rosnąca liczba podpisanych umów. Wielu z Was z uwagi na niewystarczające własne środki finansowe, poszukuje TANIEGO  KREDYTU, który umożliwi sfinansowanie inwestycji. Wspólnie z Bankiem Spółdzielczym w Warce od ubiegłego roku mamy w ofercie bardzo prosty kredyt, który został już sprawdzony przez kilkudziesięciu rolników. Podstawowe założenia kredytu:

 

 • NISKIE KOSZTY (oprocentowanie 5,99 %, przy prowizji 1,5 %);
 • PROSTE ZASADY (podstawowym zabezpieczeniem jest sama DOTACJA, nie wypełniasz żadnych dokumentów kredytowych – nasza firm robi to za Ciebie :))
W przesłanej informacji, każdemu klientowi policzyliśmy koszty kredytu w sytuacji gdy ubiega się on o kredyt w równowartości dotacji. Natomiast nie ma najmniejszego problemu ze sfinansowaniem 100% inwestycji łącznie z podatkiem VAT. Wówczas wracająca dotacja spłaca część kapitału, a pozostałą część kredytu spłacamy w dogodnych dla nas ratach (maksymalny okres kredytowania wynosi 10 lat).
Mając podpisaną umowę z ARiMR, procedurę uzyskania kredytu rozpoczynasz od wizyty w naszej firmie gdzie BEZPŁATNIE opracujemy za Ciebie wniosek kredytowy.


Kolejna nasza propozycja to UBEZPIECZENIE UPRAW od GRADU. W tym zakresie od zeszłego roku współpracujemy z Brokerem Ubezpieczeniowym Danielem Borowskim. Wynikiem naszej współpracy jest oferta niedostępna nigdzie indziej. To swoiste DWA w JEDNYM, bo w ramach polisy, którą u nas wykupisz, zapewnimy Ci pomoc przy przypilnowaniu poprawności szacowania ewentualnej szkody.
Ubezpieczenie od GRADU jest ubezpieczeniem DOTOWANYM, gdzie państwo pokrywa do 50% składki. Osoby zainteresowane tematem ochrony sadu przed gradem zapraszamy do biura. BEZ  ZOBOWIĄZAŃ  doradzimy i skalkulujemy wysokość Waszej składki.
Na koniec coś o czym tak naprawdę do tej pory jeszcze nie mówiliśmy, a mamy już  kilkadziesiąt chętnych osób !

Będzie to SZKOLENIE skierowane do ROLNIKÓW  i  PRZEDSIĘBIORCÓW, którzy chcą się rozwijać z wykorzystaniem DOTACJI.

Jak powszechnie wiadomo kończą się negocjacje nad nowym PROW 2014-2020, w ramach którego będzie można skorzystać z następujących programów :
 • Dotacje na Modernizację Gospodarstw Rolnych (500 tys.  – zwrot do 60%);
 • Premię dla Młodego Rolnika (100 tys.);
 • Premię dla Gospodarstw Niskotowarowych (60 tys. zł);
 • Premię na rozpoczęcie działalności pozarolniczej (100 tys.);
 • Dotacje na usługi produkcyjne (500 tys. – zwrot 50%);
 • Dotacje na uruchomienie małego przetwórstwa w ramach gospodarstwa (100 tys. – zwrot 50%);
 • Dotacje na rozwój przedsiębiorstwa…
i wiele, wiele innych 🙂 naprawdę jest tego sporo..

Szkolenie zostanie przygotowane w dwóch formułach:

 • DLA ROLNIKÓW AgroEkspertyza PROW 2014-2020
 • DLA  FIRMBiznesEkspertyza PROW 2014-2020

W naszym szkoleniu stawiamy przede wszystkim na TWOJE EFEKTY !!! Dlatego każdy uczestnik szkolenia otrzyma od nas „RAPORT MOŻLIWOŚCI”, który precyzyjnie określi dla jego przypadku z JAKICH PROGRAMÓW MOŻE SKORZYSTAĆ i z jakimi zobowiązaniami się to wiąże.

 

 

 

 

 BILET na SZKOLENIE będzie można zakupić od MARCA za pośrednictwem naszej strony prusy29.pl oraz bezpośrednio w biurze.

 Cena szkolenia będzie uwzględniać:

 • Prezentację najistotniejszych programów PROW 2014-2020 (zasady, zobowiązania, procedury ubiegania się o pomoc, wykluczenia…)

 • Opracowanie indywidualnego dla każdej osoby RAPORTU MOŻLIWOŚCI;

 • Serwis kawowy i poczęstunek.

Serdecznie Polecam

Robert  Sekuła.

 Autor:

Robert Sekuła

Od ponad 10 lat z PASJĄ prowadzi firmę doradczo-szkoleniową MANAGER PROJECT, która pozyskuje dotacje i pomaga w rozwoju gospodarstw i firm. Uwielbia zdobywać i dzielić się wiedzą z innymi :). Z zamiłowania winoogrodnik i podróżnik.

Podziel się!

Jeżeli podoba Ci się ten produkt, podziel się tą informacją ze znajomymi na facebooku google+ lub twitterze :)


Chcesz być na bieżąco?

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas więcej informacji na temat 'Trzy WARTOŚCIOWE usługi od MANAGER PROJECT'

Komentarze