Top najczęściej wybieranych maszyn w 2013 roku

Rok 2013 dobiega końca. Zarówno dla naszej firmy jak i poszczególnych członków zespołu był on z pewnością przełomowy :) Nie zamierzamy spoczywać na laurach i 2014 zamierzamy pójść o krok dalej.. Ale na razie nie będziemy zdradzać szczegółów 😉 Z uwagi na koniec roku przedstawiamy zestawienie najczęściej wybieranych maszyn, które opracowaliśmy na podstawie przygotowywanych w firmie wniosków. Może nie każdy się do tego przyznaje ale bardzo lubimy wiedzieć jakie maszyny wybierają nasi sąsiedzi :) Dajcie znać w komentarzach co myślicie o tegorocznych wyborach.

Z uwagi na ostatni wpis w tym roku życzymy wszystkiego dobrego na 2014 rok !!!

Top 5 najczęściej wybieranych ciągników

1. KUBOTA L5040

 

2. NEW HOLLAND T.4.75N

3. TYM T503

4. LANDINI MISTRAL 50

5. NEW  HOLLAND T3040

Top 3 najczęściej wybieranych opryskiwaczy

 1. AGROLA

2. ŚLĘZA DUET

3. DRAGONE

A najczęściej wybieraną maszyną (nie uwzględniając oczywiście ciągników i opryskiwaczy) była platforma sadownicza produkowana w Mazowieckim Centrum Maszyn Sadowniczych.Autor:

Robert Sekuła

Od ponad 10 lat z PASJĄ prowadzi firmę doradczo-szkoleniową MANAGER PROJECT, która pozyskuje dotacje i pomaga w rozwoju gospodarstw i firm. Uwielbia zdobywać i dzielić się wiedzą z innymi :). Z zamiłowania winoogrodnik i podróżnik.

Podziel się!

Jeżeli podoba Ci się ten produkt, podziel się tą informacją ze znajomymi na facebooku google+ lub twitterze :)


Chcesz być na bieżąco?

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas więcej informacji na temat 'Top najczęściej wybieranych maszyn w 2013 roku'

Komentarze

  • Krzysiek

    Mistral przegrał z Kubotą i TYMem :( Jestem zaskoczony ale to pewnie zasługa dealera w najbardziej poszkodowanej gminie.
    Agrola wygrywa większość pojedynków ceną, natomiast Duet i Dragone to jak dla mnie idealny stosunek ceny do jakości. Platforma to też super sprawa. Niech się wieś rozwija szkoda tylko poprzez kataklizmy. Oby 2014 był lepszy:)