Szkolenie z dotacji dla poszkodowanych i funduszy na lata 2014-2020

Szkolenie z dotacji dla poszkodowanych i funduszy na lata 2014-2020

MANAGER PROJECT – doradztwo rolnicze, to otwarta firma, która chętnie dzieli się wiedzą. Dlatego uruchamiamy cykl bezpłatnych szkoleń tematycznych: „Rozwijaj z nami gospodarstwo !”.

Nasz pierwszy program został zbudowany przede wszystkim z myślą o rolnikach poszkodowanych w wyniku wystąpienia klęsk żywiołowych. Z uwagi na ten fakt na spotkaniu zostanie omówiony przez naszych doradców najbliższy nabór wniosków z działania „Przywracanie potencjału…”, w ramach którego można uzyskać do 300 tys. zł dotacji przy refundacji na poziomie 90%. Daniel Bobrowski z firmy DuoBroker przedstawi możliwości ubezpieczenia upraw od gradu oraz opowie o procesie likwidacji szkody, natomiast przedstawiciel Banku zaprezentuje nam warunki udzielania kredytów klęskowych i inwestycyjnych. Na spotkaniu będzie obecny również reprezentant firmy DREWGÓR, który na koniec szkolenia opowie o budowie i kosztach wykonania konstrukcji przeciwgradowych.

Obecnie jesteśmy przed nowym okresem programowania 2014-2020, są już propozycje programów, z których część to kontynuacja starych działań, a część to zupełnie nowe formy wsparcia. Na szkoleniu postaramy się opowiedzieć na jakie dotacje możemy liczyć w latach 2014-2020.

Jak się zapisać na szkolenie ?

Udział w szkoleniu wymaga wcześniejszego potwierdzenia przybycia. Na szkolenie można się zapisać dzwoniąc pod numer tel. 48-670-28-10, lub wysyłając e-mail na adres: biuro@prusy29.pl.

Jaki jest termin i miejsce szkolenia ?

Szkolenia będą się odbywać o godz. 14.00 w dniach 12-26 sierpnia 2013 r. Miejscem szkolenia będzie siedziba firmy w miejscowości Prusy (możliwe są również inne lokalizacje).

Jaki jest koszt szkolenia ?

Szkolenie jest bezpłatne ! Warunkiem uczestnictwa jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych.

O czym jeszcze warto wiedzieć ?

Przewidywany czas szkolenia to 3 godz. W jego trakcie zapewniamy serwis kawowy. Więcej informacji pod numerem telefonu 48-670-28-10Autor:

Robert Sekuła

Od ponad 10 lat z PASJĄ prowadzi firmę doradczo-szkoleniową MANAGER PROJECT, która pozyskuje dotacje i pomaga w rozwoju gospodarstw i firm. Uwielbia zdobywać i dzielić się wiedzą z innymi :). Z zamiłowania winoogrodnik i podróżnik.

Podziel się!

Jeżeli podoba Ci się ten produkt, podziel się tą informacją ze znajomymi na facebooku google+ lub twitterze :)


Chcesz być na bieżąco?

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas więcej informacji na temat 'Szkolenie z dotacji dla poszkodowanych i funduszy na lata 2014-2020'

Komentarze