Promocja na szkolenia

Kochani obecnie jesteśmy w trakcie bezpłatnych szkoleń z dotacji na lata 2014-2020. Szkolenia realizujemy w dwóch formułach:

Inicjatywa organizacji bezpłatnych szkoleń zrodziła się w naszych głowach już jakiś czas temu, kiedy to zaobserwowaliśmy, że wielu z Was przegapia swoje okazje na skorzystanie z dotacji, albo nie korzysta z nich w sposób optymalny. Z drugiej strony doskonale rozumiemy osoby, dla których wydatek kilkuset złotych za udział w szkoleniu może stanowić barierę, dlatego postanowiliśmy, że podstawową wiedzę na temat dotacji na lata 2014-2020 rozdamy za darmo !!! Zachęcamy do udziału,  zostały ostatnie wolne miejsca…

Szkolenia specjalistyczne

Poza szkoleniami z dotacji na lata 2014-2020, będziemy w okresie jesień, zima organizować szkolenia specjalistyczne, które będą skierowane do osób, które szukają bardziej ukierunkowanej wiedzy. W związku z tym planujemy organizację 3 płatnych szkoleń:

budowlane i zbioroweInwestycje budowlane i zbiorowe z modernizacji

to szkolenie skierowane do osób, które zamierzają korzystać z programu Modernizacja Gospodarstw Rolnych i za pośrednictwem tego działania zamierzają realizować inwestycję budowlaną lub zbiorową.

 

 

 

krótki łańcuch dostaw

„Krótki łańcuch dostaw”

to szkolenie skierowane do osób które z wykorzystaniem dotacji z działania Przetwórstwo Produktów Rolnych planują uruchomić w ramach swojego gospodarstwa mały zakład przetwórczy.

 

 

 

bps

 

Biznes Premia Start

to szkolenie skierowane do osób, które chciały by skorzystać z działania Premia na uruchomienie pozarolniczej działalności gospodarczej i szukają sprawdzonego pomysłu na biznes lub chcą się upewnić czy ich pomysł odniesie sukces i czy uzyska dofinansowanie.

 

 

Gwarantujemy Ci, że każde szkolenie będzie krokiem na przód w rozwoju Twojego Gospodarstwa lub Twojej Firmy. Bilety na szkolenia będzie można kupić od sierpnia za pośrednictwem naszego sklepu internetowego.

Jeżeli chcesz już dzisiaj zarezerwować swoje miejsce na jednym z tych szkoleń i to BEZPŁATNIE !  Mamy dla Ciebie dwie propozycje:

  1. Weź udział w bezpłatnym szkoleniu AgroEKSPERTYZA lub BiznesEKSPERTYZA i poleć to szkolenie 3 znajomym. Jeżeli pojawią się na szkoleniu i zaznaczą w ankiecie, że zrobiły to z Twojego polecenia otrzymasz od nas bezpłatnie bilet wybrane przez Ciebie szkolenie. 
  2. Drugi sposób jest jeszcze bardziej prosty. Wystarczy, że po szkoleniu udzielisz 30-sekundowego wywiadu, w którym wyrazisz swoją opinię na temat odbytego szkolenia.

Do zobaczenia na szkoleniach…

 Autor:

Robert Sekuła

Od ponad 10 lat z PASJĄ prowadzi firmę doradczo-szkoleniową MANAGER PROJECT, która pozyskuje dotacje i pomaga w rozwoju gospodarstw i firm. Uwielbia zdobywać i dzielić się wiedzą z innymi :). Z zamiłowania winoogrodnik i podróżnik.

Podziel się!

Jeżeli podoba Ci się ten produkt, podziel się tą informacją ze znajomymi na facebooku google+ lub twitterze :)


Chcesz być na bieżąco?

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas więcej informacji na temat 'Promocja na szkolenia'

Komentarze