Prezent od MANAGER PROJECT na 10-lecie działalności

Kochani świętujemy małą rocznicę 🙂 Dokładnie 15 kwietnia mija 10 lat od uruchomienia firmy, która na początku nosiła nazwę Biuro Pozyskiwania Funduszy UE, a wszystko po to aby każdy klient jednoznacznie kojarzył naszą działalność z pozyskiwaniem środków pochodzących z Unii Europejskiej. W 2006 roku zmieniliśmy nazwę na MANAGER PROJECT aby dać Wam bardziej sugestywny przekaz, że KIERUJEMY WASZYMI PROJEKTAMI o DOTACJE. Dzisiaj z dumą spoglądamy na EFEKT naszej 10-letniej pracy, którymi są nie setki, a tysiące zrealizowanych projektów o dotacje UE. Jak policzyliśmy w biurze łączna suma dofinansowań jakie udało się nam pozyskać w tym czasie dla naszych klientów to ponad 500 milionów PLN.

A wszystko to udało się osiągnąć dzięki Waszemu ZAUFANIU do naszej firmy, za które BARDZO DZIĘKUJEMY. 

Czując głęboką WDZIĘCZNOŚĆ mamy dla WAS PREZENT 🙂

Część naszej wiedzy, która na pewno pomoże w rozwoju waszych gospodarstwa i waszych firmy, dzięki potędze internetu 🙂 otrzymacie od nas ZA DARMO 🙂

Wystarczy przypilnować dwóch spraw:

1. Regularnie odwiedzać prusy29.pl

Na naszej stronie pojawi się dużo, dużo więcej wiedzy poświęconej dotacjom oraz zakładaniu i prowadzeniu firm na obszarach wiejskich.  Część wiedzy przekażemy wam poprzez WPISY na BLOGU, które będą się ukazywać częściej i z większą regularnościom, a tą wiedzę w naszym odczuciu najbardziej WARTOŚCIOWĄ dostaniecie od nas w formie VIDEO. Właśnie jesteśmy świeżo po nagraniu PROW 2014-2020. Filmiki prezentujące poszczególne programy będą dostępne w ramach opisu naszych usług.

2. Zapisać się na nasz NEWSLETTER

Jeżeli potrzebujesz jeszcze więcej darmowej wiedzy zostaw nam swój e-mail. Tylko osoby zapisane na nasze NEWSLETTER otrzymają od nas dostęp do niepublikowanych artykułów, porad video i fragmentów szkoleń. Poza tym zostawiając nam swój e-mail zostaniesz powiadomiony o naborach wniosków i nowościach na prusy29.pl. Zatem nie ma się nad czym zastanawiać 🙂

video o ubezpieczeniu od graduIMG_0828

MANAGER PROJECT najczęściej kojarzone jest z pozyskiwaniem dotacji i dofinansowań dla ROLNIKÓW i FIRM. Jesteśmy świadomi tego, że DZISIAJ pozyskiwanie dotacji dla gospodarstwa czy firmy to nie wszystko, bo trzeba również umieć wyprodukować, opakować i sprzedać. Dlatego poszerzyliśmy naszą ofertę o doradztwo biznesowe, które pozwoli z Twojej firmy stworzyć maszynkę do zarabiania pieniędzy:)

Kolejną nowością w naszej firmie są PROFESJONALNE SZKOLENIA ze szczególnym podkreśleniem słowa PROFESJONALNE! Tego typu szkoleń nie znajdziecie nigdzie indziej. Każde ze szkoleń będzie krokiem w przód w rozwoju Twojego gospodarstwa, Twojej firmy. Bilet na szkolenia będzie można zakupić za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Robert Sekuła.

 Autor:

Robert Sekuła

Od ponad 10 lat z PASJĄ prowadzi firmę doradczo-szkoleniową MANAGER PROJECT, która pozyskuje dotacje i pomaga w rozwoju gospodarstw i firm. Uwielbia zdobywać i dzielić się wiedzą z innymi :). Z zamiłowania winoogrodnik i podróżnik.

Podziel się!

Jeżeli podoba Ci się ten produkt, podziel się tą informacją ze znajomymi na facebooku google+ lub twitterze :)


Chcesz być na bieżąco?

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas więcej informacji na temat 'Prezent od MANAGER PROJECT na 10-lecie działalności'

Komentarze