Podsumowanie szkoleń

Wczoraj odbyło się ostatnie szkolenie z cyklu poświęconemu dotacją na lata 2014-2020. Lipcowe szkolenia były elementem naszej filozofii BEZPŁATNEGO dzielenia się wiedzą 🙂

Nasze szkolenie przygotowaliśmy w dwóch formułach:

Dla ROLNIKÓW – AgroEKSPERTYZA PROW 2014-2020;

DLA FIRM – BiznesEKSPERTYZA PROW 2014-2020;

Oba szkolenia miały tylko jeden CEL.. Dać każdemu uczestnikowi precyzyjną odpowiedź na pytanie: z jakich dotacji na rozwój gospodarstwa lub firmy będzie mógł skorzystać w latach 2014-2020 ?

Aby zrealizować założony cel poddaliśmy ekspertyzie działania PROW 2014-2020, a dodatkowo każdy uczestnik otrzymał od nas Raport Możliwości opracowany na podstawie wcześniej wypełnionej ankiety. Raport Możliwości określał indywidualnie dla każdej osoby z jakich programów może, a z jakich programów nie może skorzystać. Dawał również informację co do podstawowych zasad, kosztów kwalifikowanych i zobowiązania.

W ramach szkoleń omówiliśmy takie programy jak:

Na naszym blogu wkrótce pojawią się wpisy poświęcone omawianym programom…

Jeżeli ktoś chciałby wziąć udział w szkoleniu istnieje opcja płatna, bilety na oba szkolenia można kupić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Zapraszamy !

 Troszkę statystyki..

9  zorganizowanych szkoleń;

204 uczestników;

1658 – możliwości rozwoju;

Wszystkim, którzy poświęcili czas bardzo dziękujemy:)  do zobaczenia na kolejnych szkoleniach…

 Autor:

Robert Sekuła

Od ponad 10 lat z PASJĄ prowadzi firmę doradczo-szkoleniową MANAGER PROJECT, która pozyskuje dotacje i pomaga w rozwoju gospodarstw i firm. Uwielbia zdobywać i dzielić się wiedzą z innymi :). Z zamiłowania winoogrodnik i podróżnik.

Podziel się!

Jeżeli podoba Ci się ten produkt, podziel się tą informacją ze znajomymi na facebooku google+ lub twitterze :)


Chcesz być na bieżąco?

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas więcej informacji na temat 'Podsumowanie szkoleń'

Komentarze