Miło mi poinformować, że wraz z nową stroną internetową udało nam się wdrożyć nowy system do rezerwacji wizyt. Jeżeli jesteś naszym klientem to wiesz, że już od dłuższego okresu czasu konsultacje odbywają się wyłącznie w poniedziałki, środy i piątki w godz. 8:30 – 16:00. Oczywiście nie oznacza to, że pracujemy 3 dni w tygodniu. W rzeczywistości, na opracowywanie dokumentacji poświęcamy pozostałe dwa dni, a w czasie naborów również soboty.

Do tej pory wiele osób zgłaszało mi problem, braku możliwości rezerwacji wizyty w dzień poprzedzający. Przykładowo, klient chciałby w czwartek ustalić wizytę na piątek ale z racji braku obsługi w czwartek nie było to możliwe. Po długich poszukiwaniach udało nam się znaleźć system do rezerwacji, który z powodzeniem zaimplementowaliśmy w firmie.

Od teraz każdy klient może samodzielnie ustalić dokładną datę (dzień i godzinę), wybrać doradcę i zarezerwować swoją wizytę. Dodatkowo zarówno klient jaki doradca otrzymają powiadomienia SMS i mail, przypominające o planowanej wizycie.

Spotkania można umawiać z 7-dniowym wyprzedzeniem. Poza tym istnieje możliwość samodzielnego odwołania każdej zarezerwowanej wizyty z zachowaniem 3-godzinnego wyprzedzenia.

W naszej firmie mamy dwa rodzaje konsultacji – na miejscu w biurze lub zdalnie przez telefon i e-mail. Wszystkie konsultacje w biurze są darmowe. Konsultacje zdalne są płatne, natomiast jeżeli zdecydujesz się na powierzenie naszej firmie opracowania wniosku, wówczas koszt takiej konsultacji zostanie odliczony od finalnego wynagrodzenia.

Więcej informacji na temat konsultacji wraz z możliwością samodzielnego umówienia spotkania znajdziesz w dziale REZERWACJE..

Serdecznie zapraszam,

Robert Sekuła

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *