Doradztwo i szkolenia w wydaniu OnLine

Internet zmienił nasz świat ! Nie masz wyjścia musisz się ze mną zgodzić. Kiedy masz  problemy, wystarczy wpisać go w wyszukiwarce google aby otrzymać odpowiednie rozwiązanie. Kiedy potrzebujesz zapłacić rachunek wizyta w placówce banku nie jest potrzebna, po prostu logujesz się na stronie banku i wykonujesz przelew. Kiedy chcesz przesłać dokumenty nie musisz iść na pocztę, wystarczy wykonać skan i wysłać wszystko mailem. Przykładów zastosowań jest wręcz nieskończona ilość. Dlaczego o tym mówię ? Ponieważ od tego roku za pośrednictwem internetu będziemy rozwiązywali problemy naszych klientów bez względu na miejsce ich zamieszkania. Właśnie wprowadzamy trzy rozwiązania, które zrewolucjonizują rynek doradztwa unijnego w Polsce. Będą to Szkolenia OnLine, Doradztwo OnLine i Platforma VOD.

Co legło u podstaw

Zanim jednak wyjaśnię o co dokładnie chodzi muszę Wam serdecznie podziękować 🙂 W ciągu ostatniego roku przytrafiło się nam coś, czego kompletnie się nie spodziewaliśmy. Prusy29.pl odwiedziło blisko 160.000 osób ! W tym czasie na naszej skrzynce pojawiło ponad 1000 maili, wcale nie mniej komentarzy i rozmów telefonicznych. To wszystko z jednej strony jest bardzo miłe, ale z drugiej strony bardzo absorbujące i czasami po prostu brakuje nam czasu na odpowiadanie…

 

analitiks_v2

Dla nas mega wartością jest to, że ta ogromna ilość zapytań z Waszej strony pozwoliła nam wyselekcjonować dwa najczęstsze problemy, z którymi się zmagacie:

Problem 1 – Nie wiem z jakiego programu mógłbym skorzystać ?

Problem 2 – Nie mogę sobie poradzić z przygotowaniem dokumentacji lub brak kompetentnego doradcy, który by mi w tym pomógł ?

Te dwa problemy legły u podstaw budowy systemy pomocy doradczej online, na który będą się składały: szkolenia online, doradztwo online oraz platforma wiedzy.

Szkolenia OnLine

Rozwiązaniem pierwszego problemu mają być Szkolenia OnLine. I tu niespodzianka 🙂 Założyliśmy, że dostęp do szkoleń online w 2016 roku będzie dla Was DARMOWY ! Jedynym warunkiem będzie zapisanie się na nasz newsletter. Szkolenia będą prowadzone w formie webinarów. Na ekranie swojego komputera będziecie widzieli prezentacje oraz słyszeli głos prowadzącego. W trakcie szkolenia za pośrednictwem czatu będzie można zadawać pytania.

webinar fota

 

 

Mamy za sobą już pierwsze próby szkoleń OnLine, które bardzo fajnie wypadły. Poniżej możecie zobaczyć komentarze jakie uczestnicy zostawili po szkoleniu.

komentarze 2

Nasz plan na ten rok to minimum 10 SZKOLEŃ OnLine 🙂 Chcemy żebyście listę szkoleń tworzyli razem z nami, dlatego wybór 5 tematów zostawiamy Wam 🙂 możecie je wskazać wypełniając ANKIETĘ… Wybór pozostałych 5 tematów zostawiamy do naszej decyzji.

 1. Jak uzyskać dotację z programu „Modernizacja gospodarstw rolnych”;
 2. Jak uzyskać 60 tys. z programu dla małych gospodarstw;
 3. Trzy dotacje na budowę lub modernizację chłodni owoców;
 4. Jak krok po kroku uzyskać 300 tys. dotacji na tłocznię soków – case study;
 5. Jak zorganizować marketing i sprzedaż produktów z własnego gospodarstwa;
 6. Zdobycie i rozliczenie dotacji na budowę domu weselnego – case study;
 7. Jak krok po kroku zdobyć i rozliczyć 100 tys. premii na uruchomienie firmy;
 8. 10 sprawdzonych pomysłów na biznes za 100 tys;
 9. Jak zdobyć 400 tys na budowę i wyposażenie sklepu na obszarach wiejskich;
 10. Zasady przyznawania pomocy z „Przywracanie potencjału 2016…”
 11. Przekazanie gospodarstwa i 100 tys. premii dla młodego rolnika;
 12. Podstawy zawodu doradcy rolnego;
 13. Jak optymalnie rozwinąć gospodarstwo pszczelarskie w oparciu o dotacji UE 
 14. Jak krok po kroku przeprowadzić „przetarg” w PROW 2014-2020;
 15. Jak samodzielnie prowadzić rachunkowość rolną ?
 16. Inwestycja zbiorowa z modernizacji. Jak zaplanować, przeprowadzić i rozliczyć ?
 17. Jak krok po kroku przygotować projekt finansowania społecznego ?
 18. Jak bez wkładu własnego uzyskać 50.000 zł na organizację wydarzenia społecznego ?
 19. Jak prowadzić firmę doradczą aby mieć ponadprzeciętne zyski i fanatycznych klientów ?
 20. Optymalny rozwój gospodarstwa sadowniczego w oparciu o dofinansowania PROW 2014-2020.

Jeżeli chcesz nam pomóc w wyborze tematów szkoleniowych, wypełnij ankietę klikając TUTAJ…

A jeżeli chcesz wziąć udział w jednym z tych fantastycznych szkoleń 🙂 koniecznie zostaw nam swój mail, żebyśmy mogli wysłać Ci zaproszenie..

Doradztwo OnLine

Drugim Waszym największym problemem jest to, że nie możecie sobie sami poradzić z przygotowaniem dokumentacji lub po prostu nie macie w swojej okolicy kompetentnego doradcy. Praktycznie codziennie na naszej skrzynce ląduje mail z pytaniem czy zajmiemy się przygotowaniem dokumentacji mimo, że dzieli nas kilkaset kilometrów. Oczywiście jest to możliwe, jednak bardzo trudne dla obu stron. Dlatego szukając dla Was optymalnego rozwiązania zdecydowaliśmy się na Usługi OnLine, za pośrednictwem, których samodzielnie ale jednocześnie pod naszym okiem przygotujecie swoje wnioski i biznes plany. Premierę pierwszej usługi online dotyczącej programu „Modernizacja gospodarstw rolnych” zaplanowaliśmy 8 lutego na godzinę 18:00.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej przejdźcie TUTAJ…

Prezentacja RESULTS online

Platforma VOD

Szkolenia i doradztwo OnLine, to wydarzenia, które będą się odbywały na żywo. Jednak czasami bywa tak, że albo termin wydarzenia nam nie odpowiada, albo chcemy do jakiś elementów na spokojnie sobie wrócić. Specjalnie dlatego w połowie lutego damy Wam możliwość korzystania z platformy wiedzy, na której znajdą się zapisy wideo szkoleń i warsztatów online.

Serdecznie polecam

Robert Sekuła 🙂Autor:

Robert Sekuła

Od ponad 10 lat z PASJĄ prowadzi firmę doradczo-szkoleniową MANAGER PROJECT, która pozyskuje dotacje i pomaga w rozwoju gospodarstw i firm. Uwielbia zdobywać i dzielić się wiedzą z innymi :). Z zamiłowania winoogrodnik i podróżnik.

Podziel się!

Jeżeli podoba Ci się ten produkt, podziel się tą informacją ze znajomymi na facebooku google+ lub twitterze :)


Chcesz być na bieżąco?

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas więcej informacji na temat 'Doradztwo i szkolenia w wydaniu OnLine'

Komentarze