Cennik usług doradczych PROW 2014-2020

11 lat prowadzenia firmy doradczo-szkoleniowej ZOBOWIĄZUJE…

Zobowiązanie, o którym mówię to świadczenie usług w sposób odpowiedzialny od początku do końca. To nie omijanie problemów, a zderzanie się z nimi i ich rozwiązywanie. Odpowiedzialne świadczenie usług to również powiedzenie klientowi prosto w oczy, czy to rozwiązanie jest dla niego korzystne – często za cenę mniejszego zarobku.

Naszą ofertę przygotowaliśmy w taki sposób aby pomóc Ci kompleksowo na wszystkich etapach pozyskiwania dotacji. Tylko takie rozwiązanie da Ci dwie fundamentalne korzyści:

  • NIE STRACISZ CZASU !

  • ZAROBISZ WIĘCEJ !

…a co najważniejsze będziesz mógł/a skoncentrować całą swoją uwagę na rozwoju gospodarstwa lub firmy..


 

Ofertę zamknęliśmy w trzech pakietach:

perfectW ramach pakietu PERFECT otrzymujesz kompleksową pomoc doradczą, która obejmuje nie tylko przygotowanie wniosku i biznes planu ale również rozliczenie inwestycji, przypilnowanie zobowiązań i prowadzenie obowiązkowej rachunkowości rolnej. Zakres usługi PERFECT + rozszerzyliśmy o prowadzenie ewidencji VAT. Usługa dostępna w ramach dwóch programów:

  • — Restrukturyzacja małych gospodarstw;
  • — Premia dla młodych rolników.

 

 

pakiet startup

Pakiet START UP ma pomóc przedsiębiorczym ludziom rozwinąć skrzydła w biznesie. W ramach pakietu dostajesz od nas wszystkie usługi doradcze niezbędne do pozyskania i rozliczenia 100 tys. premii. Ponad to weźmiesz udział w kursie APLIKACJA BIZNESOWA, składającym się z 10 szkoleń tematycznych. Tylko dzięki zastosowaniu wiedzy z KURSU będziesz wstanie wygenerować dodatkowe 100 tys. zł zysku !

  • — Premia na rozpoczęcie działalności pozarolniczej.

 

 

 

pakiet resultsZdecydowanie najwięcej usług mamy do zaoferowanie w pakiecie RESULTS, gdzie wysokość naszego wynagrodzenia jest zależna od pozyskania dotacji. W ramach pakietu oferujemy analizę możliwości uzyskania dotacji, przygotowanie wniosku aplikacyjnego i rozliczenie całości. Usługa RESULTS + poszerzona jest o prowadzenie rachunkowości rolnej i ewidencji VAT.

  • — Modernizacja gospodarstw rolnych;
  • — Przywracanie potencjału;
  • — Przetwórstwo i marketing produktów rolnych;
  • — Rozwój przedsiębiorczości – dotacje na usługi produkcyjne;
  • — LGD – Rozwój przedsiębiorczości.

POBIERZ CENNIK

cennik_prev (1)Autor:

Robert Sekuła

Od ponad 10 lat z PASJĄ prowadzi firmę doradczo-szkoleniową MANAGER PROJECT, która pozyskuje dotacje i pomaga w rozwoju gospodarstw i firm. Uwielbia zdobywać i dzielić się wiedzą z innymi :). Z zamiłowania winoogrodnik i podróżnik.

Podziel się!

Jeżeli podoba Ci się ten produkt, podziel się tą informacją ze znajomymi na facebooku google+ lub twitterze :)


Chcesz być na bieżąco?

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas więcej informacji na temat 'Cennik usług doradczych PROW 2014-2020'

Komentarze